Nově zajišťujeme zákroky v oblasti páteřní chirurgie

Bolestmi páteře trpí více než 85 % populace. Pokud patříte mezi ně, v ALTOA vám sestavíme vhodnou a efektivní léčbu tak, abychom vám ulevili od bolesti a zároveň zajistili brzký návrat do běžného života. Objednejte se na vstupní konzultaci do ambulance páteřní chirurgie ještě dnes.

Nastartujte váš organismus a podpořte imunitu pomocí infuzní terapie

Hledáte efektivní způsob jak tělu doplnit důležité vitamíny, které rychle nastartují a revitalizují váš organismus? Naše novinka v podobě vitaminových infuzí nabízí hned několik výhod. Zjistěte více.

ALTOA Golf Trophy 2022

Podívejte se na foto ukázku prvního ročníku našeho turnaje, který se konal na premiovém hřišti Panorama resort Kácov. Pro hráče jsme měli zajištěno ubytování, bohaté občerstvení a široké možnosti doprovodného programu. Turnaj moderovala Gabriela Partyšová, v rámci večerního programu vystoupila zpěvačka Barbora Mottlová a řecká kapela Boro a Jannis. K dispozici byl wellness a zkušební jízdy vozy BMW. Výherci turnaje si od nás odnesli vouchery na zdravotní programy ALTOA.

Dopřejte svým zaměstnancům soubor přednášek o prevenci a zdravém životním stylu

V rámci programu Zdravá firma provedeme vaše zaměstnance základy rehabilitace, ukážeme jim jak na správné držení zad a vysvětlíme pravidla správné výživy a prevence. Součástí programu je i rychlokurz první pomoci a změření krevního tlaku a výše cukru v krvi.

O golfu i kvalitní zdravotní péči. Přečtěte si rozhovor s naší ambasadorkou Gabrielou Partyšovou

Za dobrým hřištěm se nebojí cestovat ani za hranice republiky. Gabriela Partyšová se věnuje golfu už patnáct let. Jak se jí daří skloubit sport se životem mediálně známé osobnosti a proč klade důraz na kvalitní zdravotní péči? Přečtěte si celý rozhovor pro magazín Golf Vacations.

Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních: Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

*

P a r t n e ř i