Dopřejte si kvalitní lékařskou péči kdykoli potřebujete

Mějte roční prémiový přístup do 5+ partnerských nemocnic a klinik s klientskou kartou ALTOA. Široká škála programů na míru vašim potřebám dostupná již od 750 Kč měsíčně.

4D ultrazvuk nově s delším obrazovým záznamem

Vycházíme vstříc přáním našich klientů. Vyslechli jsme návrh pacientky, která u nás podstoupila vyšetření 4D ultrazvukem, a prodloužili jsme délku sekvencí u jednotlivých videí z původních 5 vteřin na 90 vteřin. Nově si tak spolu s fotografií vašeho miminka můžete odnést i 30minutové video s delším obrazovým záznamem.

Výživové poradenství nyní s 15% slevou

Naučte se jíst správně a vyváženě. Výživové poradenství, zhodnocení vašeho zdravotního stavu a příprava nutričního plánu na míru nyní se slevou 15 % při zadání promokódu JDUDOTOHO15. Cena programu zahrnuje 3 návštěvy nutričního terapeuta - komplexní vstupní vyšetření, konzultaci spolu s předáním nutričního plánu a následnou reedukaci. Udělejte první krok k lepšímu životnímu stylu a zarezervujte si svůj termín ještě dnes.

Soukromá lékařská péče kdykoli potřebujete s klientskou kartou ALTOA

Jedna karta, desítky výhod. Využívejte expresních termínů bez časových prodlev, preventivních programů ke zjištění vašeho celkového zdravotního stavu a dalších prémiových služeb, které šetří nejen váš čas. Zjistěte více o ročním členství ALTOA Plus.

Nabízíme komplexní fyzioterapeutické vyšetření

V ALTOA vám nově zajistíme kompletní diagnostiku pohybového aparátu a sestavíme léčebný plán pro úspěšné řešení vašich obtíží. Svěřte se do rukou našich zkušených fyzioterapeutů a objednejte se na kineziologické vyšetření nebo kineziotaping.

Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních: Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

*

P a r t n e ř i