Vytvořte si z období těhotenství jedinečnou vzpomínku

Pomocí 4D těhotenského ultrazvuku si můžete užít živý pohled na své dítě, sledovat jeho pohyb, výraz a tvář už od raného stadia vývoje. Naše gynekologické sestry vám zajistí nejen profesionální péči v příjemném prostředí, ale také maximální komfort a bezpečí pro vás a vaše dítě, takže si můžete tento krásný moment užít se svými blízkými naplno. Potěšte své blízké záběry vašeho miminka v reálném čase a naplánujte si termín těhotenského 4D ultrazvuku.

Máte podezření na onemocnění tenkého nebo tlustého střeva?

MUDr. Michal Voška, Ph.D je ten správný člověk, na kterého se můžete obrátit. Jako primář gastroenterologického oddělení Nemocnice Hořovice působí již dva roky. Momentálně u nás provádí veškerou léčebnou péči o pacienty s onemocněním trávicího traktu, ať už se jedná o endoskopické výkony nebo komplexní vyšetření. Můžete tak mít jistotu, že jste v péči odborníka s mnohaletými zkušenostmi a nejlepší kvalifikací. Zjistěte více o naší péči v oblasti gastroenterologie.

Připraveni na změnu? Objevte kouzlo faceliftingu

Krásné a sebevědomé. Tak se cítí klientky po jedné z našich nejoblíbenějších procedur. Omlazující operace obličeje a krku je dlouhodobá a účinná procedura, která dokáže efektivně odstranit nepříjemné projevy stárnutí. Pod dohledem zkušených chirurgů tak můžete mít mladistvou a vypnutou pleť lusknutím prstu. 

Vyšetření střev polknutím jedné kapsle

Kapslová endoskopie je moderní diagnostická metoda, která umožňuje důkladné vyšetření tenkého nebo tlustého střeva inovativním a bezbolestným způsobem. Polknutím malé kapsle s kamerou a senzory tak můžete zjistit případné problémy s trávicím traktem, včetně Crohnovy choroby, a začít tento problém okamžitě řešit.

Navštívil nás MMA zápasník Karlos Vémola

Měli jsme tu čest v našem pražském Diagnostickém centru přivítat jednoho z nejznámějších českých MMA zápasníků Karlose Vémolu. Děkujeme za vloženou důvěru a přejeme pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů!

Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních: Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

*

P a r t n e ř i