Jedno dopoledne pro klidnou mysl ohledně vašeho zdraví? Vyberte si program přímo pro vás.

Naše preventivní programy zahrnují až 10 důležitých screeningových vyšetření, která vám poskytnou komplexní pohled na váš zdravotní stav a odhalí případné známky problémů. Výsledky s Vámi zhodnotí náš lékař, který Vám následně doporučí optimální postup.

Komplexní kineziologické vyšetření již za 1 500 Kč

Jsme připraveni ulevit vám od bolesti. Pomocí diagnostiky pohybového aparátu a sestavení rehabilitačního plánu dokážeme úspěšně řešit vaše obtíže. Svěřte se do rukou zkušených fyzioterapeutů v Diagnostickém centru v Praze.

Zajistěte vašemu dítěti kvalitní zdravotní péči po celý rok s klientskou kartou ALTOA CHILD

Ujistěte se, že je o zdraví vašeho dítěte dobře postaráno. Naše klientská karta pro dětské pacienty je navržena tak, aby vám zajistila nejvyšší možnou lékařskou péči a nadstandardní servis po celý rok.

Vytvořte si z období těhotenství jedinečnou vzpomínku

Pomocí 4D těhotenského ultrazvuku si můžete užít živý pohled na své dítě, sledovat jeho pohyb, výraz a tvář už od raného stadia vývoje. Naše gynekologické sestry vám zajistí nejen profesionální péči v příjemném prostředí, ale také maximální komfort a bezpečí pro vás a vaše dítě, takže si můžete tento krásný moment užít se svými blízkými naplno. Potěšte své blízké záběry vašeho miminka v reálném čase a naplánujte si termín těhotenského 4D ultrazvuku.

Máte podezření na onemocnění tenkého nebo tlustého střeva?

MUDr. Michal Voška, Ph.D je ten správný člověk, na kterého se můžete obrátit. Jako primář gastroenterologického oddělení Nemocnice Hořovice působí již dva roky. Momentálně u nás provádí veškerou léčebnou péči o pacienty s onemocněním trávicího traktu, ať už se jedná o endoskopické výkony nebo komplexní vyšetření. Můžete tak mít jistotu, že jste v péči odborníka s mnohaletými zkušenostmi a nejlepší kvalifikací. Zjistěte více o naší péči v oblasti gastroenterologie.

Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních: Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

*

P a r t n e ř i