Radioterapie je jedním z nejúčinnějších způsobů léčby onkologicky nemocných pacientů

Jeden z přístrojů, který k úspěšné onkologické značně přispívá, je lineární urychlovač. Tento unikátní sytém TrueBeam za více než 80 milionů korun je schopen ozářit pohyblivé cíle s pokročilou rychlostí a přesností. Pacientům tak dokáže poskytnout nejmodernější onkologickou péči na špičkové úrovni.

 

Lineární urychlovač se nachází v našem partnerském zařízení - Onkologickém a radiologickém centru Multiscan. Konkrétně tu můžete narazit rovnou na dva, které nám umožňují ozářit ještě více pacientů, a zároveň slouží pro zástupnost v případě poruchy či plánovaného servisu.

Naplňte vaše novoroční předsevzetí s výhodným balíčkem výživového poradenství

Začali jste nový rok s předsevzetím shodit vánoční kila navíc? Zkuste to tentokrát pod podhledem specialisty. Náš nutriční terapeut vám ukáže, jak efektivně zhubnout bez hladovění a jojo efektu, pomůže se sestavením vyváženého jídelníčku a vysvětlí, jak si vaši novou váhu dlouhodobě udržet.

3 návštěvy nutričního terapeuta na zvolené pobočce, meření in-body a sestavení individuálního jídelníčku za 2 600 Kč na všech pobočkách v Praze, Berouně a v Hořovicích.

Prevence přizpůsobená vašemu tempu. Poznejte zdravotní programy ALTOA

Tempo našich klientů je rychlé. Balíček preventivních programů jsme proto nastavili tak, abyste všechna vyšetření stihli absolvovat za jedno jediné dopoledne. Výsledky pak máte v rukou ještě ten samý den. Programy oceňují nejen manažeři a podnikatelé, ale také zaneprázdnění rodiče, pro které je časová úspora a komfort během pobytu v nemocnici důležitý parametr. Podívejte se, jak takový preventivní den vypadá v praxi.

Darujte svým blízkým stromeček klientskou kartu ALTOA

Dopřejte svým blízkým pocit jistoty, že je o ně v nemocnici královsky postaráno. Roční nadstandardní lékařská péče bez čekání dostupná již od 750 Kč měsíčně. Objednejte pohodlně online nebo jako dárkový poukaz.

Vyšší sebevědomí jako vánoční dárek?

Proč ne. Zahoďte obavy z estetických zákroků a dopřejte si pod stromeček mladistvý vzhled. S námi navíc získáte jistotu profesionální péče a vytouženého výsledku. Objevte všechny zákroky v oblasti plastické a estetické medicíny.

 

Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních: Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

*

P a r t n e ř i