Kde nás najdete?

Nečekejte týdny na volný termín u lékaře. Vyšetření již do 48 hodin a doprovod koordinátorky až ke dveřím ambulance. Zjistěte více!

Objevte výhody prémiové péče ALTOA

Gabriela Partyšová se svým synem Kristiánem navštívila jedno z našich partnerských zdravotnických zařízení, Diagnostické centrum v Praze. S programem ALTOA Premium Health Care navíc získala lékařskou prohlídku bez čekání a v expresním termínu, doprovod a služby osobní koordinátorky a maximální pohodlí po celý čas vyšetření.

 

Zaměřte svůj novoroční závazek na péči o své zdraví

Zhubnout, přestat kouřit nebo začít šetřit. Novoroční předsevzetí si dává až polovina Čechů. Zaměřte svůj novoroční závazek na péči o své zdraví a objednejte se na preventivní vyšetření.

Chcete mít jistotu o svém zdravotním stavu?

S komplexním programem ALTOA zjistíme vaši celkovou kondici a vyloučíme významné změny vedoucí k možnému onemocnění. To vše během jediného dne.

Masáže

Přijďte si k nám pro masáž na míru vašim požadavkům. Zarezervujte si termín již od 3. ledna 2022 a nechte se rozmazlovat od zkušených fyzioterapeutů.

Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních: Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

*

P a r t n e ř i