Úspěšně jsme zakončili golfovou sezónu

Sezónu golfových turnajů jsme letos zakončili na Masters Golf tour v Kácově. Rádi bychom všem poděkovali za příjemnou atmosféru na všech utkáních. Už teď víme, že rok 2022 bude plný překvapení a novinek. Těšíme se!

Zpříjemněte si čekání na miminko relaxační těhotenskou masáží

Všem budoucím maminkám nově nabízíme možnost relaxačních masáží, které vám uleví nejen od bolestí hlavy a šíje, ale i mnoha dalších obtíží, a vy si tak můžete užít jedinečnou chvilku pohody a péče o sebe sama.

Zregenerujte se pomocí našich rehabilitačních programů

Na míru sestavené procedury a cvičební lekce pod dohledem zkušených fyzioterapeutů. To je nedílnou součástí našich rehabilitačních programů. Kromě toho si ale můžete užít i soukromé ubytování v prémiových apartmánech. 

Dnes je Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

180 000. To je počet lidí trpících Alzheimerovou chorobou v České republice. Dle odborníků bude toto číslo mít stoupající tendenci. Jak se tomu postavit? Zbytečně se nestresujte, jezte kvalitní potraviny a především nepodceňujte prevenci. 

Spustili jsme nový web Altoa Medical Tourism!

Dlouho očekávaný web Altoa Medical Tourism je konečně spuštěn! Náš druhý web se zaměřuje na zahraniční klientelu a nabízí #MedicalTourism služby v oblasti ortopedie, plastických operací a rehabilitace.

Patient health.
Humanity.
Willingness.

All this in our partner facilities.

Are you interested and do you want to learn more?

or leave us a phone number and we will get back to you.

*

Partners