Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.

To vše v našich partnerských zařízeních:
Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Gynekologie Vinohrady, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan

Expresní
termín

Potřebujete se rychle dostat na vyšetření a objednací doba je příliš dlouhá? Námi nasmlouvané kapacity umožňují provedení vyšetření v nejkratším možném čase

V expresním termínu zajišťujeme např. vyšetření magnetickou rezonancí, CT vyšetření a mnoho dalšího.

Objednání expresního termínu

Klientské
karty

Klientské karty nabízejí celoroční individuální a preventivní zdravotní služby. Jednotlivá vyšetření byla sestavena pro jednotlivce s náročnými požadavky na zdraví a zároveň může být zakoupení karet ideálním benefitem pro zaměstnance společností.

V naší klientské zóně si můžete sami spravovat svou dokumentaci i jednotlivé služby.

Chci zjistit více

Preventivní
programy

Zdravotní vyšetření, které slouží ke zjištění vašeho celkového zdravotního stavu.

Komplexní zdravotnický screening je k dispozici každému, kdo chce mít jistotu o svém zdravotním stavu a nechce podstupovat náročný proces objednávání na jednotlivá vyšetření zvlášť. Během prohlídek jsou vyloučeny významné změny vedoucí k možnému onemocnění.

Chci zjistit více

Jednorázové
programy

Zprostředkujeme vám široké spektrum specializovaných odborných vyšetření v našich smluvních zdravotnických zařízeních Nemocnice Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

Termín vyšetření bude určen dle vašich časových možností. Po celou dobu vyšetření vám bude zajištěn doprovod pracovníkem Altoa.

Chci zjistit více

Rehabilitační
programy

Rehabilitační programy sestavujeme a provádíme ve spolupráci s Rehabilitační nemocnicí Beroun, jedním z nejlepších zařízení svého druhu nejen v ČR.

K dispozici vám je nadstandardní ubytování v soukromí a také špičkové přístrojové i personální vybavení nemocnice včetně nemocničního parku.

Chci zjistit více

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více informací?

nebo nám zanechte telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

*

P a r t n e ř i