12. Česko-švýcarský golfový turnaj I 18. 7. 2023

Úvodní ročník Česko-švýcarské golfové tour se odehrál na 18 jamkovém hřišti prestižního Royal Beroun Golf Clubu, který je prvním českým privátním klubem a členem HST. Jako tradičně na hráče čekal bohatý doprovodný program, doplněný o měření cukru a tlaku našemi zdravotnicemi ALTOA na jedné z jamek. Pro golfisty byly připraveny atraktivní ceny, včetně golfového pobytu ve Švýcarsku a Kardiologického programu ALTOA.  

11. Česko-švýcarský golfový turnaj I 12. 7. 2022

Tradiční prestižní turnaj se konal na hřišti Royal Beroun Golf Club. Jako členové Česko-švýcarské komory jsme měli příležitost pozvat naše klienty ALTOA. Ostatním účastníkům jsme preventivně změřili cukr a tlak a vítězům jsme věnovali vouchery na čerpání programů ALTOA.  

Corporate Golf League | Karlovy Vary | 17. 6. 2022

Hřiště na Olšovkách odměnilo hráče luxusním celodenním počasím. Už od samého rána měli všichni hráči možnost rozcvičit se na drivingu. Naše společnost ALTOA měla na místě své koordinátorky zdravotní péče, které představily hráčům v klubovně pestrou nabídku zdravotních programů. Ostatně, o komplexní kardiologický program si hráči zasoutěžili v rámci Nearest to the pin právě na turnaji.

Altoa Golf Trophy I Panorama resort Kácov I 25. 5. 2022

První ročník našeho turnaje s názvem Altoa Golf Trophy se konal na premiovém hřišti Panorama resort Kácov. Pro hráče jsme měli zajištěno ubytování, bohaté občerstvení a široké možnosti doprovodného programu. Turnaj moderovala Gabriela Partyšová, v rámci večerního programu vystoupila zpěvačka Barbora Mottlová a řecká kapela Boro a Jannis. K dispozici byl wellness a zkušební jízdy vozy BMW. Výherci turnaje si od nás odnesli vouchery na zdravotní programy ALTOA.

Corporate Golf League I Beroun Golf Club I 20. 5. 2022

Prvním turnajem, pořádaným v berounském Golf Clubu, odstartovala série golfových turnajů Corporate Golf League, jejíž partnerem je v letošním roce naše společnost ALTOA. Jak bývá naším zvykem, všem přítomným jsme změřili cukr a tlak, aby se ujistili, zda již nyní nepotřebují naše služby. Díky vložené soutěži Nearest to the pin jsme mohli i obdarovat jednoho z hráčů naším Komplexním kardiologickým programem. 

Masters Golf Tour | Panorama resort Kácov | 16. 9. 2021

Naši sezónu golfových turnajů jsme ukončili na golfovém hřišti v Kácově, kde se odehrával jeden z turnajů série Masters Golf tour. Všem přítomným hráčům jsme preventivně změřili cukr a tlak a vítězům jednotlivých kategorií jsme předali vouchery na program Altoa Golf.

 

Golf Channel Business Tour I Casa Serena I 9. 9. 2021

Poslední turnaj ze série Golf Channel Business tour 2021 s názvem "ACR DESIGN CUP” se uskutečnil 9. 9. 2021 v Casa Serena Chateau & Golf Resort, který patří k nejhezčím golfovým lokalitám v České republice. Naše hostesky předaly i posledním vítězům turnaje vouchery na preventivní program Altoa Golf.

 

Golf Channel Business Tour I Albatross Golf Resort I 1. 9. 2021

Ani na pátém turnaji ze série Golf Channel Business tour 2021 s názvem “ CENTR GROUP CUP”, který se uskutečnil 1. 9. 2021 v Golf Resortu Albatross, jsme nemohli chybět. Za naší společnost hrála ambasodorka Altoa, moderátorka a herečka Gabriela Partyšová. Pro vítěze jsme měli připraven voucher na Program Golf, který zahrnuje i preventivní program v našich smluvních zařízeních. 

Truc Regata Yacht I 28. 8. 2021

Truc Regata Yacht je tradiční setkání příznivců jachtingu všech kategorií v Modré loděnici na Slapech. Během 36. ročníku tradičního jachtařského závodu, který proběhl poslední srpnovou sobotu, jsme se stali hrdými partnery a poskytli jsme ceny pro vítěze. Jak je u našich propagačních akcí zvykem, změřili jsme příchozím výši cukru a tlaku v krvi.

Golf Channel Business Tour I Panorama Golf Resort Kácov I 5. 8. 2021

Čtvrtý turnaj Golf Channel Business Tour se konal na 27 jamkovém mistrovském hřišti v Panorama Golf Resort, který poskytuje golfistům velkorysé tréninkové zázemí a profesionální služby, které umocňuje panoramatický výhled do okolní krajiny. Ceny pro vítěze předávala Michaela Němcová, naše manažerka společnosti Altoa.

Golf Channel Business Tour I Beroun Golf Club I 29. 7. 2021

Třetí turnaj ze série Golf Channel Business tour 2021 s názvem “ALTOA CUP” se uskutečnil 29. 7. 2021 v Golf Resortu Beroun. Během turnaje čekali na hráče u jamky č. 10 naše zdravotnice, které hráčům měřily cukr a tlak během hry. Vítězům všech kategorií jsme věnovali věcné ceny a poukazy na preventivní vyšetření v našich smluvních zařízeních.

Golf Channel Business Tour I Prague City Golf Zbraslav I 18. 6. 2021

Další ze série turnajů Golf Channel Business tour 2021 s názvem OFFICEO CUP se uskutečnil 18. 6. 2021 v Oaks Prague. Vítěze jsme opět obdarovali vouchery na program Golf v hodnotě 15 000 Kč, který je zaměřen na preventivní lékařská vyšetření. 

Golf Channel Business Tour I Golf & Spa Kunětická Hora I 9. 6. 2021

První turnaj ze série Golf Channel Business tour 2021 s názvem Delor Slovanský dům Cup se uskutečnil v Golf & Spa Resortu Kunětická Hora. Vítězům naše společnost věnovala poukazy na program Golf v hodnotě 15 000 Kč, který je zaměřen na preventivní vyšetření v našich smluvních zdravotnických zařízeních. 

Golfový turnaj Prosecco Cup I 6. 6. 2021

Golfovou sezónu jsme zahájili tradičním Prosecco Cup v Beroun Golf Resort, které je jedno ze čtyř pětihvězdičkových hřišť na západ od Prahy. Během turnaje si mohli hráči změřit cukr a tlak na našem stánku. Vítězům naše společnost věnovala poukazy na program Golf v hodnotě 15 000 Kč, který je zaměřen na preventivní vyšetření.

Golf Channel Business Tour I Albatross Golf Resort I 23. 9. 2020

Závěrečný golfový turnaj Golf Channel Business Tour se konal na golfovém resortu Albatross. Vítězům naše společnost věnovala poukazy na komplexní a základní preventivní vyšetření v našich smluvních zdravotnických zařízeních. 

Golf Channel Business Tour I Prague City Golf Zbraslav I 2. 9. 2020

Společnost Altoa je jeden z hlavních partnerů Golf Channel Business Tour 2020. Vítězi toho turnaje obdrželi poukazy na preventivní vyšetření v našich smluvních zařízeních a ostatní umístění ve všech kategoriích získali od společnosti Altoa dárek. 

Golfový turnaj Prosecco Cup I 15. 8. 2020

Tradičně se společnost Altoa účastnila Prosecco Cupu, golfového turnaje, který se konal na golfovém hřišti v Berouně. Naše zdravotnice všem, kteří přišli na jamku č. 11 změřili cukr a tlak a hráči si tak mohli i během hry zjisti svůj zdravotní stav. V cíli už je čekali naše milé hostesky s cenami pro vítěze. 

Golf Channel Business Tour I Golf & Spa Kunětická Hora I 13. 8. 2020

Zástupci společnosti Altoa nechyběli ani na třetím ze série golfových turnajů, které pořádá Golf Channel. Turnaj se odehrával na 18jamkovém mistrovském golfovém hřišti Kunětická Hora. Vítězi byli odměněni poukazem na preventivní vyšetření, které společnost Altoa zajišťuje.

Golf Channel Business Tour I Panorama Golf Resort Kácov I 15. 7. 2020

Společnost Altoa je hlavním partnerem série Golf Channel Business tour 2020. Druhý ročník se konal v Panorama Golf Resortu Kácov. Vítězi turnaje od nás obdrželi voucher na zajištění Komplexního preventivního programu v hodnotě 16 000 Kč. 

Beroun Golf Week I 1. - 3. 7. 2020

První ročník berounského turnaje Golf Week se hrál formou stableford v jedné kategorii 0 – 54 hcp. Jedním z hlavních partnerů byla společnost Altoa, která zajišťovala ceny pro vítěze, večerní hudební vystoupení a doprovodný program přímo na jamce č. 11, kde naše zdrovotnice měřily hráčům hodnotu cukru a a výši tlak v krvi.

Golfový turnaj Altoa Cup I 26. 6. 2020

První turnaj Golf Channelu Business Tour v letošním roce se odehrál na Karlštejně. Hlavním partnerem byla společnost Altoa, po které byl celý turnaj pojmenován. Na hráče kromě skvěle připraveného hřiště čekal i atraktivní doprovodný program, včetně měření cukru v krvi a krevního tlaku našimi zdravotníky.

Golfový turnaj Nadačního fondu Be Charity I 29. 5. 2020

Společnost Altoa byla hlavním partnerem golfového turnaje, který byl pořádán Nadačním fondem Be Charity. Vítěžek z turnaje byl věnován dlouhodobě nemocným a znevýhodněným osobám.

Městský bál Beroun I 29. 2. 2020

Altoa byla hlavním generálním partnerem městského bálu, který se koná každoročně v Kulturním domě Plzeňka v Berouně. Na bále se setkávají významné osobnosti berounska z kulturní a podnikatelské oblasti.

Golfový turnaj Prosecco Cup I 1. 6. 2019

Každoročně pořádaný golfový členský turnaj Prosecco Cup se odehrává na golfovém hřišti Golf resort Beroun. Společnost Altoa je hlavním partnerem této události.

PROHLÉDNĚTE SI TAKÉ NAŠI VIDEOGALERII
Nahlédněte do srdce naší prémiové zdravotní péče. Prohlédněte si naši videogalerii a sami se ujistěte, že kvalita a péče jdou u nás opravdu ruku v ruce.
ZOBRAZIT VIDEOGALERII